Leslie Sansone Kilo Verme Yöntemi Nedir?Leslie Sansone kilo verme yöntemi, son günlerde halk arasında oldukça popüler bir hal alarak hayatımızın bir parçası haline gelmeyi başardı. Elbette bu kadar hızlı ve popüler hale gelmesinin en önemli sebebi arasında sosyal medyanın hayatımızın merkezinde yer alması. Sosyal medya platformlarında en fazla konuşulan zayıflama yöntemi binlerce insan tarafından denendi. Spor ya da diyet yapmayı sevmeyen insanların rahatlıkla yapabileceği ve tercih edeceği bu zayıflama yöntemi, Leslie Sansone videolarını izleyerek her yerde çok kolay bir şekilde egzersizleri yaparak kilo vermenize olanak sağlıyor. Bu egzersiz programında en fazla yapılen konu ise bol bol yürüyüş yapmanız.

Leslie Sensone 5 Mil Videosu Kaç Kalori Vermemizi Sağlar?

Leslie Sensone 5 Mil Videosu, kilometreye dönüştürdüğümüzde 8 km yürümenize denk geliyor. Yaklaşık 70 dakika süren videodaki egzersizleri doğru bir şekilde yaptığınız takdirde ortalama 360 kalori yakmanıza olanak sağlıyor. Bu nedenle spor yapmayı sevmeyen ve evden zayıflamak isteyen kişiler için oldukça ideal bir kalori yakma anlamına gelir.

Düzenli ve doğru bir şekilde videoda gösterilen programı uyguladığınız takdirde metabolizmanız oldukça hızlanacaktır. Bu program sayesinde 1 haftada ortalama 2 ya da 3 kilo vermenize olanak sağlıyor. Ayrıca düzenli ve doğru hareketleri ilerleyen haftalarda düzenli bir şekilde yapmanız halinde haftalık olarak vereceğiniz kilo katlanarak devam edecektir. Bu nedenle eğer bu kilo verme yöntemini deniyorsanız, düzenli ve eksiksiz bir şekilde devam etmeniz gerekmektedir.

Leslie Sensone Zayıflama Yönteminde Beslenmede Nelere Dikkat Edilmelidir?

Leslie Sensone 5 Mil Videosunu düzenli olarak uyguladığınız takdirde elbette kilo verebileceksiniz. Ancak, verdiğiniz kiloları yetersiz buluyor ve daha fazla kilo vermek istiyorsanız beslenmenize oldukça dikkat etmeniz daha fazla kilo vermenize olanak sağlayacaktır. Beslenmenizde dikkat edeceğiniz en önemli nokta ise, normal günlük hayatınızda içtiğiniz su miktarını artırmanız gerekecek. Günlük en az 2 litre ve üstünde su tüketmeniz, karbonhidratlı besinleri tüketmek yerine lif içeren besinleri tüketmeniz gerekmektedir. Normal günlük hayatınızda akşam 8’den sonra yediğiniz yemekleri Leslie Sensone kilo verme yöntemine başladığınız andan itibaren kesinlikle akşam 8’den sonra yememeniz gerekiyor.

Leslie Sensone 5 Mil Zayıflama Yöntemini Gün İçerisinde Ne Zaman Yapmak Gerekiyor?

Leslie Sensone videolarını gün içerisinde dilediğiniz zaman diliminde yapabilirsiniz. Lakin sabah saatlerinde yapılan bu egzersizler sizin kilo vermenize daha fazla yardımcı olacağını unutmayın. Sabah yapılan uygulama egzersizleri sayesinde gün içerisinde kalori yakmanızı sağlayacak ve güne zinde başlamanıza olanak sağlayacaktır. Bu nedenle Leslie Sensone kilo verme yöntemi için herhangi bir zaman sınırlaması bulunmaktadır. Ancak önerilen zaman dilimi sabahın ilk saatlerinde yapılmasıdır.

Leslie Sensone Kilo Verme Yönteminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • İlk olarak bu zayıflama yöntemini yapıp yapamayacağınızı kendinize sormanız gerekiyor. Bunun nedeni ise düzenli ve doğru hareketleri yapmanız doğrultusunda kilo vermenize olanak sağlıyor.
  • Düzenli ve aksatmadan yapmanız gerekiyor.
  • Daha fazla kilo vermek istiyorsanız beslenmenize ve geç saatlerde yemek yememelisiniz
  • İhtiyacınız olan günlük su miktarından fazlasını için
  • Leslie Sansone kilo verme yöntemine ilk gün hangi saatte başladıysanız diğer haftalarda da o saatlerde devam etmeye özen gösterin. Bunun önemli sebebi ise vücudunuzun buna alışması ve daha düzenli bir kalori yakmanız olanak sağlamasıdır.

Not: Leslie Sensone kilo verme yöntemini uyguladıktan sonra eğer istenilen düzeyde kilo veremiyorsanız ya da ben yapamıyorum bu kilo verme yöntemini diyorsanız, alanında uzman bir diyetisyene giderek sizin için en uygun ve en doğru diyet programını hazırlayarak kilo verebilirsiniz.

Yararlı Yazılar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*